Ксенія Ляпіна прогнозує обвал курсу гривні вже восени

Після закінчення Євро-2012 курс гривні може впасти до рівня 2008 року. Такий прогноз дала народний депутат, заступник голови партії «За Україну!» Ксенія Ляпіна. За її словами, все це наслідки популістської політики влади.

«Вчора я була на віче працівників малого бізнесу Дніпропетровська. Ці люди клянуться, що їх становище сильно погіршилось. Податкове навантаження катастрофічно зростає. І це при тому, що цифри в законах не збільшувались, а навпаки, зменшувались. Річ у тім, що податкова буквально витискає кошти, котрі державі не належать», - заявила народний депутат.

За її словами, від середнього бізнесу держава вимагає авансувати податок на прибуток. «Близько 60% від річного податку вже заплачено підприємцями наперед. Виникає питання, а що ж буде отримувати бюджет наприкінці року? Знову авансувати на наступний рік? На дрібний бізнес тисне міліція чи місцева влада. Погрожують забирати бізнес, або роблять його геть нерентабельним і доводять до банкрутства», - підкреслила Ляпіна.

На думку політика, саме за рахунок цих коштів уряд Азарова планує перед виборами виплачувати соціальні обіцянки для населення. Така політика влади вже найближчим часом призведе до зменшення підприємницької активності.

«Стає все більш вірогідно, що повториться обвал 2008 року і Україна знову зануриться в кризу. Банки вже згортають кредитні програми, а гривню штучно тримають через Євро-2012. Але прийде осінь і почнуться неконтрольовані процеси. Можемо отримати падіння курсу гривні на рівні чотирирічної давнини. Ми дійсно ризикуємо опинитись на грані дефолту», - прогнозує Ксенія Ляпіна.
Ксенія Ляпіна © 2018
Використовуються технології uCoz