Процес проти Тимошенко – це стратегія влади усунення політичних опонентів

Триває мітинг у підтримку Юлії Тимошенко. Близько 3 000 людей пройшлись вулицями Києва до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, де розглядатиметься касаційна скарга захисту Юлії Тимошенко на вирок Печерського районного суду у так званій «газовій справі».

«Зрозуміло, що всі ми як Об’єднана опозиція беремо учать в акція під судами, яких останнім часом дуже багато. Це суди, пов’язані з реєстрацією в ЦВК, це судилища над лідерами опозиції Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком», - говорить народний депутат Ксенія Ляпіна.

«Розраховувати на те, що ми достукаємося до совісті суддів марно. Їм соромно читати власні рішення, вони читають їх речитативом, щоб ніхто не розчув змісту їхніх слів. Враження таке, що суто по-людськи їм соромно, але тим не менше, вони виконують вказівки зверху, й не зважають на свій сором, на закон, на права людини», - стверджує Ляпіна.

Ксенія Ляпіна звернулася до громадськості й пояснила, що сьогоднішній суд - це остання інстанція в Україні по питанню кримінальної справи Юлії Тимошенко. «Сьогоднішнє рішення, навіть якщо воно негативне для нас, відкриває нарешті двері до Європейського суду, де можна розглянути справу по суті. Якщо Європейський суд встановить, що в ході судового розгляду було порушено права людини, то це призводить до автоматичного скасування вироку. А варто лише згадати, як розглядалася справа Тимошенко в першій інстанції, то можна зрозуміти, що судом там і не пахне, ми мали пародію на правосуддя. Жодної можливості захищати свою позицію, захищати свою правоту підсудній людині вони не дали. Ми мали процес, який порушує права людини і, на мою думку, цей факт підтвердить Європейський суд», - зазначила народний депутат.

«Зрозуміло, що Янукович просто так не складе лапки і не відмовиться від своєї стратегії усунення політичних опонентів. Якщо рішенням Європейського суду буде скасований цей вирок, вони розпочнуть процес по другій, третій справі. Це така безкінечна гра влади в порушення прав людини», - додала Ксенія Ляпіна.
Ксенія Ляпіна © 2018
Використовуються технології uCoz