У Києві міліція чинить тиск на агітаторів Ксенії Ляпіної

Сьогодні в Дарницькому районі м. Києва дільничний міліціонер перешкоджав діяльності агітаторів від Об’єднаної опозиції. Про це повідомила народний депутат, кандидат по мажоритарному округу №216 (м. Київ, Дарницький та Дніпровський райони) Ксенія Ляпіна.

«Зранку до агітаторів, які спілкувалися з мешканцями Дарницького району підійшов міліціонер. Не представився, як того вимагає закон, назвав себе просто «участковим». Не пояснивши ні своїх дій, ні причини своїх дій, почав у грубій формі вимагати у людей, які відважилися агітувати за опозицію і за мене як єдиного опозиційного кандидата, документи, переписав їхні дані. Я розцінюю такі дії як психологічний тиск, залякування та перешкоджання процесу передвиборчої агітації. Усі ми розуміємо, що в наш час потрібно мати відвагу, аби відкрито, з бейджами, де вказано твоє ім’я й дані кандидата в депутати, якого ти представляєш агітувати за опозицію. Ніякої крамоли в діях агітаторів нема, а от міліція в таких випадках діє зовсім не за законом», - зазначила Ксенія Ляпіна.

Кандидат у народні депутати переконана, що попри те, що дільничний не представився не важко буде знайти, хто саме це був з представників міліції Дарницького району в Києві. «Це підвереджує те, що правоохоронним органам були надані вказівки перешкоджати передвиборчій діяльності представниками опозиції. Я звертаюсь до дільничих: не виконуйте злочинних вказівок керівництва, а дійте в рамках закону».
Ксенія Ляпіна © 2018
Використовуються технології uCoz