Програма
ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД ВО «БАТЬКІВЩИНА»
ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №216


Я, Ляпіна Ксенія Михайлівна, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента Януковича та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов’язань.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об`єднаною опозицією «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.
2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
3. Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об'єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата.
4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки.

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об’єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя.

Я зроблю все від мене залежне, щоб звільнити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в’язнів, припинити політичні репресії.

Кожен громадянин країни достойний гідного життя. Тому я підтримую Програму стимулювання економіки Об`єднаної опозиції.

Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.

Буде покінчено з дискримінацією молоді та людей передпенсійного віку, яких роботодавці відмовляються брати на роботу.

Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.

Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.

Ми проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам.

Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни.

Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.

Я зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

1. Підняття престижу Лівобережжя шляхом перенесення на Лівий берег державних установ, в тому числі міністерств та Кабінету Міністрів, та розвитку бізнес-сектору на Лівобережжі. Київ потребує децентралізації: треба покінчити з міграційним маятником, коли зранку весь Лівий берег їде працювати на правий, а увечері повертається назад.

2. Повернення мешканцям прямого впливу на владу і прийняття рішень на місцях – відновлення райрад та районних бюджетів.

3. Вирішення транспортних проблем (розв’язка на Ленінградській площі, побудова автотранспортного тунелю під Дарницьким вокзалом та ін.).

4. Збільшення кількості дитячих садків та шкіл.

5. Відродження системи позашкільної освіти (розвиваючих гуртків, спортивних секцій).

6. Збереження та відновлення зелених зон району.

7. Підняття культурного статусу Лівого берега: розбудова культурних центрів (в т.ч. Лівобережного Палацу Мистецтв).
Ксенія Ляпіна © 2019
Використовуються технології uCoz